(21) 33 604 977
Brilliant Hosting Solution  |  Reliable Service  |  Best Prices
99
» فروش ویژه سرور
» سرور اختصاصی اقتصادی
» سرور اختصاصی قدرتمند
» سرور مجازی لینوکس
» نمایندگی میزبانی
» میزبانی ویژه دانلود
» سرور اختصاصی هلند
» سرور اختصاصی آلمان
» سرور اختصاصی کانادا


سرور اختصاصی :


اگر وب سايتي داريد که تعداد بازديدکنندگان آن بسيار زياد است يا قصد داريد برنامه هايي را بر روي سرور اختصاصي خود اجرا کنيد که در هاست هاي اشتراکي به دلايل امنيتي و محدوديت هاي منابع قابل پياده سازي نمي باشند يا امنيت سايت شرکت يا ارگاني که مسئول وب سايت آن شما هستيد ، بسيار حساس است ، سرور اختصاصي را انتخاب کنيد.
يک سرور اختصاصی معمولی کامپيوتري است در يک شبکه اينترنتی که شما ميتوانيد بر روی آن ، سايت خود و يا سايت های مشتريان خود را قرار دهيد و از مزايای آن از جمله سرعت ، ترافيک و کنترل بيشتر و بهتر برخوردار شويد. برای نگهداری يک سرور اختصاصی ، لزوماً بايد دارای دانش فنی مرتبط با امور شبکه و نگهداري سرور بود ، اما با اجاره يک سرور اختصاصی و مديريت شده، شما بدون داشتن دانش فنی خاص از تمام مزايای زير برخوردار خواهيد شد.
سرور های ParsUnix از شرکت معتبر Carolina Internet (CaroNet) تهیه شده و علاوه بر پشتیبانی تخصصی این شرکت, تحت کنترل شبانه روزی گروه مدیریت سرور ParsUnix قرار دارد.
برای رفاه حال مشنریان سرور های ParsUnix به ۲ دسته EPS و XBI تقسیم شده است
شما میتوانید متناسب با بودجه ای که برای سرور مورد نیازتان در نظر گرفته اید و کیفیتی که مورد نظر دارید سرور مناسب خود را درخواست دهید
به شما اطمینان میدهیم که درخواست شما نهایتا طی ۱۲ ساعت به نتیجه خواهد رسید :)